slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Szklarska Poręba

Rezydencja do sprzedaży Szklarska Poręba

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Szklarskiej Porębie (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na czterech kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 810 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 3,6 mln zł (4 444 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 200 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym układzie piętnastu pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do zamożnych biznesmenów, ponieważ perfekcyjnie nadaje się na prowadzenie działalności komercyjnej (pensjonat na 45 osób).  Sprzyja temu fantastyczna lokalizacja w sercu miasta, 100 m od wyciągu krzesełkowego. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może imponującymi widokami na góry. Wokół cisza, spokój, same lasy. Luksusowa rezydencja gwarantuje swoim mieszkańcom i ich gościom najwyższy stopień bezpieczeństwa, nad czym czuwa monitoring.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż całkowicie wyposażona, z bazą stałych klientów. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży generująca dochody (stopa zwrotu ok. 6 lat). Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji tworzą: sauna + łazienki + pokoje dla gości + jadalnia + basen. Do długiej listy zalet koniecznie trzeba dopisać przepięknie zadbany ogród z miejscem na grill.

Gwarantujemy efektywne uczestnictwo w negocjacjach warunków transakcji, obsługę formalnoprawną transakcji, efektywną i bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu. Polecam i zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 p. 1. Kodeksu Cywilnego. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (146-2250)

Kontakt:
e-mail: pawel.czerniawski@wgn.pl