slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do wynajęcia Szczecin (okolice)

Rezydencja do wynajęcia Szczecin (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja do wynajmu w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie). Ekskluzywna rezydencja na wynajem o praktycznym rozkładzie 3 pokoi i pomieszczeń pochodząca z rynku wtórnego. Luksusowa rezydencja do wynajęcia adresowana do majętnych koneserów elegancji, dobrego stylu i wielbicieli wytwornych wnętrz. Ekskluzywna rezydencja do wynajmu poszczycić się może wykończeniem z materiałów najlepszej klasy. Działka – 1 500 m2. Luksusowa rezydencja na wynajem o 3 kondygnacjach w dobrze skalkulowanej cenie 3 000 zł/m-c i poszukiwanej powierzchni 130 m2. Jeśli dodamy do tego najwyższy stopień bezpieczeństwa, niecodziennie spotykany komfort, a także wolno stojącą zabudowę, to otrzymamy ofertę doskonale skrojoną pod najbardziej wymagających klientów.

Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia olśniewa stylowym wykończeniem oraz zapewnia najemcom życie na europejskim poziomie. Luksusowa rezydencja do wynajmu imponuje atrakcyjną lokalizacją na nowoczesnym osiedlu. Nieopodal sklepy, markety, dyskonty, punkty usługowe. Okolica uchodzi za cichą i spokojną. Wokół dużo zieleni. Dużym atutem lokalizacji jest na pewno bliskość autostrady. Ekskluzywna rezydencja na wynajem z pięknym basenem oraz tarasem. Luksusowa rezydencja do wynajęcia gwarantuje lokatorom nie tylko najwyższy komfort życia, ale również poczucie bezpieczeństwa (antywłamaniowe rolety + monitoring + alarm + ochrona).

Ekskluzywna rezydencja do wynajmu oczarowuje gustownie zaprojektowanym wnętrzem o funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń:
– 3 sypialnie;
– 2 łazienki;
– salon;
– kuchnia.
(z racji, że wykupione zostało 70% własności luksusowej rezydencji, w której mieszka starszy pan, istnieje możliwość odseparowania tej części od obecnie zamieszkującego). Rodziny posiadające samochód docenią na pewno miejsce parkingowe. Chętnie umówimy się na indywidualną prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz udzielimy wszelkich informacji, które mogą państwa zainteresować.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do wynajmu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (075-44)

Kontakt:
e-mail: szczecin7@wgn.pl