slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Wieluń

Rezydencja na sprzedaż Wieluń

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Wieluniu (łódzkie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1,8 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 300 m2 powierzchni posadowiona na działce 2 024 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy pięć pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2005. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 6 tys. zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN.  Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się przepięknie wypielęgnowanym ogrodem z wieloma nasadzeniami ozdobnych krzewów i drzew. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia wszystkim mieszkańcom wysoki stopień bezpieczeństwa. Mamy tutaj rozprowadzoną i przygotowaną instalację pod monitoring, wideodomofon i system alarmowy. Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może również przemyślanym rozkładem pomieszczeń, który obejmuje:
NIŻSZĄ KONDYGNACJĘ: łazienka z wc + pokój + sypialnia + jadalnia + hol + gabinet + 2 garderoby + kuchnia + salon
WYŻSZĄ KONDYGNACJĘ: łazienka z wc + pralnia + taras + 2 pokoje + hol.
Dodatkowo do ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży przynależy dwustanowiskowy garaż.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje ponadto wspaniałą lokalizacją wśród nobilitującej zabudowy jednorodzinnej. W niedalekiej odległości mieści się również ogród botaniczny. Amatorzy wypoczynku na świeżym powietrzu docenią ścieżki rowerowe, parki i tereny rekreacyjne. Okolica obfituje również w wiele punktów usługowych, sklepów, szkół.

Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia w zakresie kredytów hipotecznych. Współpracujemy z kilkunastoma bankami, dzięki czemu zapewniamy profesjonalną pomoc w zakresie wyboru najkorzystniejszej oferty kredytu hipotecznego na zakup lub remont ekskluzywnej rezydencji. Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji. Informacja ta nie stanowi prawa i winna być interpretowana jedynie jako informacja, o której mowa w art. 71 K.C. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie zdjęć i opisu bez zgody autora jest zabronione.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (096-1497)

Kontakt:
e-mail: wielun1@wgn.pl