slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Legnica (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Legnica (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na trzech kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 420 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,3 mln zł (3 095 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 5 000 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym układzie sześciu pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyposażona została w liczne energooszczędne i nowoczesne technologie (fotowoltaiczne panele). Warto podkreślić, że do ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży dociągnięta jest sieć internetowa. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
POZIOM -1: kotłownia + garaż + pomieszczenia gospodarcze
POZIOM 0: wc + gabinet + łazienka + spiżarnia + jadalnia + kuchnia + taras + salon kominkowy
POZIOM 1: łazienka + garderoba + 3 sypialnie
PRZYBUDÓWKA: hol + łazienki z wc + 2 tarasy + 2 sypialnie + garaż.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana bogatym biznesmenom, właścicielom firm, kadrze managerskiej i przedstawicielom wolnych zawodów. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca starannie utrzymaną działką i fenomenalną lokalizacją w zielonej okolicy (krajobrazowy park). Wielbiciele ruchu na świeżym powietrzu docenią ścieżki rowerowe oraz leśne ścieżki. Nie brakuje tu również niezbędnych do codziennego życia: szkół, przedszkoli, przychodni zdrowia, aptek, marketów, sklepów i punktów usługowo-handlowych.

W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na jej zakup) proszę o kontakt mailowy: g.szozda@wgn.pl. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji zapewniamy obsługę notarialną, a dzięki współpracy z 22 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty, a także uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (156-6002)

Kontakt:
e-mail: g.szozda@wgn.pl