slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Wałbrzych (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Wałbrzych (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Wałbrzycha (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 114,5 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 915 tys. zł (7 991 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 205 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2020 roku z funkcjonalnym układem pięciu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż wyróżnia się już od pierwszej prezentacji imponującą lokalizacją w otoczeniu bogatego zaplecza handlowo-usługowo-oświatowego (szkół, przedszkoli, sklepów, punktów usługowych). Luksusowa rezydencja do sprzedaży oczarowuje kameralnym i eleganckim wnętrzem zapewniającym właścicielom i ich rodzinom życie na światowym poziomie (klimatyzacja, ogrzewanie podłogowe, odkurzacz centralny). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż ekonomiczna w eksploatacji (fotowoltaika). Nad bezpieczeństwem wszystkich mieszkańców czuwa UPS z bateriami + generator awaryjny + systemu ochrony z kamerami.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje dodatkowo fantastycznie wypielęgnowanym ogrodem. Luksusowa rezydencja do sprzedaży zachwyca stylowym i zaaranżowanym z dbałością o każdy detal wnętrzem:
KONDYGNACJA 0: pomieszczenie gospodarcze/magazyn, łazienka, taras, kuchnia, jadalnia, pokój dzienny, przedsionek;
KONDYGNACJA 1: pralnia, łazienka, gabinet, garderoba/pokój gościnny, 2 sypialnie;
KONDYGNACJA 2 / PODDASZE: przestrzeń do przechowywania

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zaprojektowana przez doświadczonego architekta, co zapewnia najwyższy standard wykończenia. Luksusowa rezydencja na sprzedaż uchodząca za klejnot architektury i komfortu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Klienci naszego biura objęci są programami lojalnościowymi firm: Bell-Pol oraz Leroy Merlin, dzięki którym to mogą uzyskać 10% rabatu na zakup produktów, materiałów do swoich nowo nabytych u nas lokali. Skontaktuj się z nami drogą mejlową, aby umówić się na darmową prezentację.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (039-182)

Kontakt:
e-mail: swidnica@wgn.pl