slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (San Miguel De Las Salinas)

Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (San Miguel De Las Salinas)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w San Miguel De Las Salinas (Hiszpania). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na jednej kondygnacji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 78 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 578 tys. zł (7 410 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 104 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym układzie trzech pokoi.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży jest świeżo po odnowieniu i remoncie, dzięki czemu nowi lokatorzy mogą się tu wprowadzić zaraz po zakupie. Cena ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż obejmuje częściowe umeblowanie/wyposażenie. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż gwarantuje zarówno wysoki standard życia, jak i wysoki stopień bezpieczeństwa. O to ostatnie dba tu nowoczesna instalacja alarmowa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa na tle konkurencyjnych ofert doskonałą lokalizacją w bezpiecznej i spokojnej lokalizacji. Niedaleko mamy: markety, sklepy, targowiska, punkty usługowe, szkoły, przedszkola, boiska sportowe, place zabaw, tereny zielone, parki, siłownie, baseny, apteki, jeziora, ścieżki rowerowe, bankomaty, przychodnie zdrowia. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w ramach nobilitującego programu „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się w pierwszej kolejności kameralnym i przytulnym wnętrzem.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Kupując tę ekskluzywną rezydencję z pomocą WGN Sosnowiec, nie zapłacisz prowizji i nie podpisujesz żadnych umów. Wesprzemy Cię w uzyskaniu atrakcyjnej ceny, a następnie zapewnimy pełną polskojęzyczną obsługę przy zakupie (prawnik, notariusz, doradca kredytowy). Nasza firma od wielu lat specjalizuje się w pomocy przy zakupie nieruchomości w Hiszpanii. Niezależnie od tego, czy szukasz ekskluzywnej rezydencji w Maladze czy luksusowej rezydencji na wybrzeżu Costa del Sol jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz wsparcia w znalezieniu wymarzonych czterech ścian w słonecznej Hiszpanii. Chętnie kupimy twoją nieruchomość za gotówkę, możliwa zamiana. Doradzimy w uzyskaniu korzystnego kredytu hipotecznego. W naszą pracę wkładamy całe serce, dlatego jesteśmy liderem sprzedaży nieruchomości w Polsce i Hiszpanii, a także laureatami prestiżowych nagród: Broker WGN 2022 dla najlepszych biur w Polsce, Lider Otodom 2021 dla woj. śląskiego, Nr 1 na rynku katowickim według MoneyPL,, Top Marka, Laur Klienta 2022, Orły Nieruchomości za 2021 rok. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-4106)

Kontakt:
e-mail: slaskizaglebie@wgn.pl