slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do wynajęcia Ustroń

Rezydencja do wynajęcia Ustroń

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do wynajmu w Ustroniu (śląskie). Luksusowa rezydencja na wynajem adresowana do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają budynku o dwóch kondygnacjach w wolno stojącej zabudowie na dużej i pięknie zadbanej działce (500 m2). Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia pochodzi z rynku wtórnego. Powierzchnia 120 m2 podzielona została w funkcjonalnym układzie na pięciu pokoi. Luksusowa rezydencja do wynajmu oferowana jest w konkurencyjnej cenie 5,5 tys. zł/m-c i poszczycić się może wykończeniami z materiałów najlepszej klasy. Na koniec warto dodać, że oferowana na wynajem ekskluzywna rezydencja gwarantuje swoim mieszkańcom najwyższy komfort i bezpieczeństwo.

Luksusowa willa do wynajmu oczarowuje już od pierwszej prezentacji pieczołowicie wypielęgnowanym ogrodem. Ekskluzywna willa na wynajem olśniewa komfortowym, przestronnym i eleganckim wnętrzem:
KONDYGNACJA 1: hol + wiatrołap + balkon + pokój dzienny + kuchnia + łazienka + 2 sypialnie;
KONDYGNACJA 0: wc + 2 pokoje.
Ekskluzywna rezydencja do wynajmu gwarantuje nowym najemcom zarówno bezpieczeństwo, jak i życie na europejskim poziomie (ogrzewanie podłogowe). Mocnym atutem oferowanej do wynajęcia luksusowej rezydencji są na pewno zapierające dech w piersiach widoki z okien na góry.

Luksusowa rezydencja do wynajęcia imponuje malowniczą lokalizacją w pobliżu słynnego szczytu górskiego. Dominuje tu elitarna zabudowa jednorodzinna. Luksusowa rezydencja do wynajmu tylko za pośrednictwem agentów WGN. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku i włosku. Serdecznie zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do wynajmu. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowej rezydencji obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji do wynajęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-27934)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl