slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Zielona Góra (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Zielona Góra (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Zielonej Góry (lubuskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na 2 kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 132 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 699 00 zł (5 295 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 183 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2001 roku z funkcjonalnym układem 4 pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może nowocześnie i komfortowo zaaranżowanym wnętrzem z funkcjonalnym rozkładem pokoi i pomieszczeń:
PARTER:
– wiatrołap;
– salon;
– kuchnia;
– pomieszczenie gospodarcze z wc;
– taras;
PIĘTRO:
– 3 sypialnie;
– garderoba;
– łazienka z wc;
– balkon;
– korytarz;
PODDASZE.
Zmotoryzowani docenią na pewno w garaż bryle budynku. Miłośnicy relaksu i wypoczynku – przepięknie zagospodarowany i zadaszony taras. Do długiej listy zalet tej luksusowej rezydencji na sprzedaż koniecznie należy dodać pieczołowicie wypielęgnowany ogród.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca fantastyczną lokalizacją niedaleko centrum, ale jednocześnie w zacisznym i spokojnym miejscu. W okolicy dominuje prestiżowa zabudowa jednorodzinna. Nie brakuje tu również szkół, sklepów, marketów, punktów usługowych etc. Luksusowa rezydencja na sprzedaż ekonomiczna w eksploatacji. Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży podlega negocjacji. Polecam i zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl. Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont ekskluzywnej rezydencji.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartym na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (046-2078)

Kontakt:
e-mail: b.wlodarczyk@wgn.pl