slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Elbląg (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Elbląg (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Elbląga (warmińsko-mazurskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona na wypielęgnowanej działce o pow. 1 850 m2 w atrakcyjnej rynkowo cenie 3 791zł/m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli jest 277 metrów kwadratowych luksusowej powierzchni, dziewięć pokoi na dwóch kondygnacjach. Wybudowana w wolno stojącej zabudowie luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 2012 roku. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż to 1,05 mln zł.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w ramach nobilitującego programu „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana majętnym rodzinom i zamożnym osobom ceniącym życie na europejskim poziomie w otoczeniu komfortu, wygód, ciszy i spokoju. Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może gustownie zaaranżowanym wnętrzem o funkcjonalnym rozkładzie pokoi i pomieszczeń:
KONDYGNACJA 0: taras + pokój dzienny + sypialnia + gabinet + kuchnia + łazienka + wiatrołap + pokoju dla gości;
KONDYGNACJA 1: biblioteka + hol + sypialnia + pokój multimedialny + pokój z ogromną szafą + garderoba + pokój dla dziecka + łazienka + pokój typu gabinet.
Na zmotoryzowanych czeka:
– 2-stanowiskowy garaż w bryle budynku;
– 2-stanowiskowa wiata.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oczarowuje przepięknym ogrodem oraz tarasem od południowo-zachodniej strony, co pozwala długo cieszyć się słońcem w letnie dni. Na działce znajdziemy także:
– strefę rekreacyjną;
– murowany grill;
– wędzarnię;
– miejsce na rozkładany basen.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia zarówno najwyższy komfort życia (klimatyzacja, ogrzewanie podłogowe), jak i poczucie bezpieczeństwa. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży ekonomiczna w eksploatacji (fotowoltaika). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca fantastyczną lokalizacją nad Zalewem Wiślanym. Wokół rozciąga się malowniczy Park Krajobrazowy Wysoczyzny Elbląskiej. Panuje tu niczym niezmącona cisza i spokój. W pobliżu sklepy, punkty usługowe, szkoły, obiekty kultu religijnego, przedszkola etc.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji na temat oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji udzielimy drogą mejlową. Zapraszamy na prezentację luksusowej rezydencji na sprzedaż. Nasz doradca kredytowy pomoże w uzyskaniu kredytu na zakup tej ekskluzywnej rezydencji. Do ceny zakupu luksusowej rezydencji należy doliczyć koszty notarialne. Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wciąż do ostatecznej negocjacji i obejmuje częściowe sprzęty/umeblowanie. Pozostałe elementy wyposażenia/umeblowania podlega uzgodnienia. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (013-548)

Kontakt:
e-mail: j.zwolinski@wgn.pl