luksusowe wnętrze ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Hiszpania (Lorca)

Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Lorca)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż Lorca (Hiszpania) za 949 500 złotych. Powierzchnia 95, 2 metra kwadratowego, wolno stojąca zabudowa a także przemyślany rozkład trzech pokoi to ważne jej zalety. Do kolejnych atutów ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży bez wątpienia można dodać najwyższy standard, 2020 rok budowy oraz zagospodarowaną i perfekcyjnie utrzymaną działkę o pow. 300 mkw. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa praktycznym rozkładem pomieszczeń i pokoi na dwóch kondygnacjach. Warto zaznaczyć, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal od razu. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe, gustowna aranżacja wnętrza oraz elitarna lokalizacja. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego / pierwotnego i oferowana jest na sprzedaż w znakomitej cenie za metr kwadratowy 9 974 złotych.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia przyszłym właścicielom duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu, o co dba m.in. preinstalację klimatyzacji oraz ogrzewanie podłogowe. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wraz z ujętymi w cenie: oprawami elektrycznymi, meblami łazienkowymi, lustrami, ceramiką łazienkową, bateriami, wysokimi i niskimi szafkami w kuchni oraz wyciągiem. Warto zauważyć, że do luksusowej rezydencji na sprzedaż przynależy miejsce parkingowe.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: pokój dzienny + kuchnia + 2 łazienki + 3 sypialnie. W zależności od potrzeb klienta, istnieje opcja personalizacji niektórych elementów projektu, tak by jak najbardziej dopasowywał się on do gustu i potrzeb nabywającego. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się swoją wytwornością, prestiżem, a także nowoczesnymi rozwiązaniami.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż znajduje się w unikatowej, historycznej lokalizacji zwanej „Miastem Słońca”.  Zapewniamy pełną, najwyższej jakości obsługę klienta w Polsce i w Hiszpanii. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (028-9)

Kontakt:
e-mail: a.niechcial@wgn.pl