widok z lotu ptaka na luksusową rezydencję do sprzedaży Karpacz

Rezydencja na sprzedaż Karpacz

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Karpaczu (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z trzydziestu pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 3 075 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na czterech kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 4,95 mln zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 1 610 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 10 000 m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może dużym potencjałem ze względu na swoją lokalizację, wielkość działki (1 ha) oraz ogromny potencjał komercyjny w postaci prowadzenia tu dochodowego pensjonatu. Warto podkreślić, że działkę można dodatkowo rozbudować o na przykład basen. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyposażona została w wiele rozwiązań informatycznych do obsługi hotelu i prowadzenia sprzedaży.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoją malowniczą lokalizacją w sercu Karkonoszy, na szczycie góry. Luksusowa rezydencja na sprzedaż urządzona i przebudowana w stylu przedwojennego kurortu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa zapierającym dech w piersiach widokami. Dzięki tym wszystkim atutom oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja znakomicie nadaje się do prowadzenia działalności komercyjną, czemu sprzyjają liczne atrakcje na działce, jak np. plac zabaw dla dzieci + duży ogród + pole do minigolfa + miejsce na ognisko + wiata + boisko do gry w bule + 2 parkingi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: profesjonalna kuchnia + sauna + strefa tężni solankowej + bar + sala bilardowa + komora infrared (IR) + sala kominkowa + sala zabaw dla dzieci + pomieszczenia gospodarcze + 23 apartamenty 2-, 5-osobowe z tarasami lub balkonami + sala konferencyjna + strefa relaksu + jacuzzi + jadalnia + łaźnia parowa + ogród zimowy + sala masażu + pomieszczenia socjalne itp.

Zapewniamy efektywne uczestnictwo w negocjacjach warunków transakcji, obsługę formalnoprawną transakcji, efektywną i bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu. Polecam i zapraszam na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 p. 1. Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (146-2249)

Kontakt:
e-mail: pawel.czerniawski@wgn.pl