slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Legnica (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Legnica (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (4 286 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 245 m2, a także ciekawa cena 750 000 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana do użytku w 1998 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 175 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z 3 kondygnacji, na których zaaranżowano 4 pokoje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert przepiękną lokalizacją obok parku, w centrum miasta. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oczarowuje wytwornym wnętrzem z podziałem na następujące kondygnacje:
PARTER: salon + kuchnia + jadalnia + wc + ganek + garaż;
PIĘTRO: sypialnia + 2 pokoje + łazienka z wc + korytarz;
PODDASZE: pokój + łazienka z wc + garderoba + pralnia + suszarnia.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia domownikom najwyższy stopień bezpieczeństwa (antywłamaniowe rolety) i komfortu (klimatyzacja, światłowód). Prezentacja ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży przeprowadzana jest zawsze w obecności agenta WGN. Ze względów bezpieczeństwa osoby biorące udział w prezentacji zobowiązane są do podania imienia, nazwiska i nr telefonu oraz złożenia podpisu na potwierdzeniu prezentacji i wskazaniu adresu. Kupujący ponosi następujące koszty związane z zakupem luksusowej rezydencji:
– wpisów do księgi wieczystej;
– obsługi transakcji przez biuro nieruchomości;
– podatku od czynności cywilno-prawnych;
– taksy notarialnej.

W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na sprzedaż, kredyt na zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj pytania i umów się na prezentację. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego, a przy transakcji sprzedaży zapewniamy obsługę notarialną.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-4194)

Kontakt:
e-mail: m.franieczek@wgn.pl