po lewej salon, po prawej kuchnia w luksusowym apartamencie na sprzedaż Szczecin

Apartament do sprzedaży Szczecin

Luksusowy apartament na sprzedaż w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży tworzą 2 pokoje. X piętro w 12-kondygnacyjnym wieżowcu. Wystawa okien w kierunku zachodnim. Budynek oddany do użytku w 1980 roku. Rynek wtórny. Powierzchnia 48,5 metra kwadratowego w przeliczeniu za metr daje atrakcyjny pułap cenowy 7 072 złotych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się elegancją, komfortem, prestiżem, a także najwyższym standardem oraz materiałami najlepszego sortu. Nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Cena – 343 000 złotych.

Luksusowy apartament na sprzedaż z przepiękny, widokowym balkonem, skąd roztacza się imponujący widok na okolicę. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży kompletnie odremontowane. W trakcie prac remontowych położono na przykład nową instalację elektryczną i wodno-kanalizacyjną, wygładzono i pomalowano ściany, a na części naklejono tapety. Luksusowy apartament do sprzedaży bez mebli widocznych na zdjęciach. W razie wszelkich pytań (ekskluzywny apartament do sprzedaży, kredyt na jego zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową, zapytaj pytania i umów na prezentację. Wielu naszych klientów pochodzi z polecenia. Zapraszamy do współpracy.

Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30- letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ – WGN. Gwarantuję pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jego remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (206-199)

Kontakt:
e-mail: a.jankowiak@wgn.pl