widok z salonu na jadalnię oraz aneks kuchenny w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Wałbrzych (okolice)

Apartament do sprzedaży Wałbrzych (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Wałbrzycha (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na północ – południe – wschód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, rok oddania do użytku 1913, a także imponująca cena 720 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawej kamienicy o czterech kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na pierwszym piętrze i liczy 115 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry 6 261 zł/m2. Rynek wtórny.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa już od pierwszej prezentacji swoim bajecznym ogrodem. Właścicieli aut zainteresuje z kolei zamykany parking. Amatorzy dwóch kołek mają do dyspozycji rowerownię. Ekskluzywny apartament do sprzedaży łącznie z funkcjonalnym pomieszczeniem piwnicznym. Wszystkie pokoje i pomieszczenia oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu zostały w 2017 roku przebudowane, zmodernizowane i odremontowane, kiedy to między innymi łazienki wyposażono w wysokiej jakości armaturę, na podłogach położono wysokiej klasy panele/kafle, obniżono sufity, wstawiono nowe okna i wymieniono wszelkie możliwe instalacje.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: przedpokój + 3 sypialnie + 2 łazienki z wc + aneks kuchenny + pokój dzienny. Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się w nobilitującej lokalizacji blisko Rynku i ładnego parku. Luksusowy apartament na sprzedaż zaprojektowany został w modnym stylu loft i wyróżnia się wygodą, prestiżem i wytwornością, oferując nowym właścicielom życie na europejskim poziomie.

Klienci naszego biura objęci są programami lojalnościowymi firm: Bell-Pol, a także Leroy Merlin dzięki którym to mogą uzyskać 10% rabatu na zakup produktów, materiałów do swoich nowo nabytych u nas lokali. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo atrakcyjnej transakcji i pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN, a także Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (039-36)

Kontakt:
e-mail: swidnica@wgn.pl