komfortowe wnętrze ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż Wrocław Stare Miasto

Apartament do sprzedaży Wrocław

Ekskluzywny apartament do sprzedaży we Wrocławiu (dolnośląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Ekspozycja okien w kierunku południowy zachód. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek z 2014 roku o siedmiu kondygnacjach. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia najwyższy poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład dwóch pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym, czwartym piętrze. Budynek z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 650 tys. złotych (16 205 zł/m2) oraz komfortową przy tej liczbie pokoi  powierzchnię 40,11 m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży całkowicie umeblowany oraz wyposażony. Wszystkie pokoje i pomieszczenia są słoneczne i dobrze doświetlone: przedpokój + salon + łazienka + balkon + sypialnia  + aneks kuchenny. Warto w tym miejscu wspomnieć również o elitarnej lokalizacji w sercu miasta, na Starym Mieście. Ekskluzywny apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16104)

Kontakt:
e-mail: m.pakula@wgn.pl