nowoczesny design salonu w ekskluzywnym apartamencie na wynajem Kraków

Apartament do wynajmu Kraków

Luksusowy apartament do wynajęcia w Krakowie (małopolskie). Ekskluzywny apartament na wynajem zachwyca od pierwszego wejrzenia swoim standardem, komfortem, prestiżem oraz użytymi materiałami wykończeniowymi najwyższej klasy. Dzięki temu nowi lokatorzy mogą wprowadzić się niemal w każdej chwili bez potrzeby ponoszenia wydatków finansowych. Cena – 2 500 złotych miesięcznie. Powierzchnia 86 metrów kwadratowych. III i IV piętro w 5-kondygnacyjnym budynku. Rynek wtórny. Luksusowy apartament na wynajem o funkcjonalnym rozkładzie z 3 pokojami.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie do wynajmu:
PIERWSZY POZIOM: salon + aneks kuchennym + wc + przedpokój + balkon
DRUGI POZIOM: 2 pokoje + łazienka z wc + loggia.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia ogrzewany centralnie. Osoby zmotoryzowane zainteresuje z pewnością opcja wynajęcia miejsca w garażu podziemnym (100 zł/m-c). Dla uzyskania wysokiego standardu w luksusowym apartamencie do wynajmu zainstalowana jest klimatyzacja. Kolejną zaletą ekskluzywnego apartamentu do wynajmu jest znakomita lokalizacja zapewniająca doskonałe połączenia z innymi częściami miasta. W otoczeniu znajdują się rozległe tereny zielone. W kwadrans można dojechać do jednej z najbardziej popularnych galerii handlowych. Zapraszam na prezentację luksusowego apartamentu na wynajem.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (002-233)

Kontakt:
e-mail: o.rychlewska@wgn.pl
tel. +48 574 577 377