zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu Wieluń

Apartament do wynajmu Wieluń

Ekskluzywny apartament do wynajęcia w Wieluniu (łódzkie). Budynek oddany do użytku został w 2019 roku. Luksusowy apartament do wynajmu zachwyca swoim najwyższym standardem, atrakcyjną ceną,a także położeniem na bezpiecznym, pierwszym piętrze w pięciokondygnacyjnym budynku. Ekskluzywny apartament na wynajem składa się z trzech pokoi i adresowany jest do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają lokalu z korzystną ekspozycją okien gwarantującego wysoki poziom życia. Luksusowy apartament do wynajęcia poszczycić się może funkcjonalną powierzchnią 61 mkw. Warto podkreślić, że wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zaaranżowano niezwykle gustownie i modnie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu. Cena luksusowego apartamentu na wynajem to: 2,5 tys. złotych miesięcznie. Nowi najmujący mogą się tu wprowadzić niemal natychmiast.

W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 3 tys. zł.

Luksusowy apartament na wynajem wraz z praktyczną komórką lokatorską. Pozostałe pomieszczenia i pokoje to: aneks kuchenny + salon + sypialnia + pokój + łazienka z wc + hol. Dużym atutem jest na pewno zapierający dech w piersiach widok na ładne patio. Ekskluzywny apartament do wynajęcia całkowicie umeblowany i wyposażony z dbałością o szczegóły. Przyszli najemcy będą mogli bez skrępowania korzystać sali fitness oraz saun (sucha i mokra) w częściach wspólnych.

Luksusowy apartament na wynajem mieści się w atrakcyjnej lokalizacji, w pobliżu punktów gastronomicznych, lokali, szkół, przedszkoli, miejsc zabaw dla dzieci, obiektów sportowych, pływalni etc. Zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajmu. Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia w zakresie kredytów hipotecznych i ubezpieczeń. Wieloletnia współpraca z 20 towarzystwami ubezpieczeniowymi daje nam możliwość dobrania najlepszego ubezpieczenia.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (096-1440)

Kontakt:
e-mail: wielun1@wgn.pl