eleganckie wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży Bolesławiec

Apartament na sprzedaż Bolesławiec

Luksusowy apartament na sprzedaż w Bolesławcu (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament na sprzedaż zapewnia nowym właścicielom wysoki poziom życia. Do najmocniejszych zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż można zaliczyć: atrakcyjną cenę za metr kwadratowy 5 933 zł/mkw., najlepszej jakości użyte materiały wykończeniowe, funkcjonalną powierzchnię 84,1 mkw. a także adekwatną do standardu cenę 499 tys. zł. Ponadto ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może najwyższym standardem, praktyczną aranżacją czterech pokoi oraz lokalizacją na parterze, w dwukondygnacyjnym budynku z 2017 roku. Rynek wtórny. Ekspozycja okien w kierunku południowy zachód. Nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal natychmiast. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany najbardziej wymagającym kupującym.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płacie wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się zadbanym ogrodem. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży częściowo umeblowane. Właściciele aut docenią miejsce postojowe. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyposażony w liczne nowinki technologiczne, jak np.:
– sterowane elektrycznie rolety
– klimatyzacja
– antywłamaniowe drzwi zewnętrzne
– ogrzewanie podłogowe
– instalacja RTV wraz z osprzętem w każdym pomieszczeniu
– instalacja alarmowa.

Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje nowym właścicielom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA 0: schody + wc + hol + aneks + kuchenny + salon
KONDYGNACJA 1: łazienka + pralnia + 3 sypialnie
PODDASZE UŻYTKOWE: przestrzeń do własnej aranżacji.

Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może doskonałą lokalizacją wśród lasów. Amatorzy aktywnego wypoczynku docenią bliskość tras rowerowych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży z własnym ogrodem i miejscem parkingowym. W razie wszelkich pytań skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania a także umów się na prezentację. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy pełną, profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tego luksusowego apartamentu, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz ekskluzywnego apartamentu za naszym pośrednictwem. Usługa kompletnie bezpłatna.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12838)

Kontakt:
e-mail: t.mlak@wgn.pl