przestronne i słoneczne wnętrze ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż Hiszpania (Costa Blanca, Torrevieja, Mil Palmeras)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Costa Blanca, Torrevieja, Mil Palmeras)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Costa Blanca Torrevieja, Mil Palmeras (Hiszpania). Najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży to z pewnością wysoki standard, znakomita cena 731 tys. złotych a także duża powierzchnia 80,52 mkw. w sześciokondygnacyjnym budynku z rynku pierwotnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia mieszkańcom życie na naprawdę wysokim poziomie. Budynek pochodzi z 2018 roku. Wszystkie trzy pokoje i pomieszczenia wykończone zostały przy użyciu najlepszych materiałów i nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal od zaraz. Długą listę zalet zamykają: atrakcyjna ekspozycja okien w kierunku południowy wschód, przemyślany parter oraz konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 9 078 zł/mkw.

Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji na terenie elitarnego kompleksu z basenem, zielonymi ogrodami oraz placami zabaw dla dzieci. Na zmotoryzowanych czeka podziemny parking (miejsce parkingowe w cenie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca ponadto swoimi zapierającymi dech w piersiach widokami na morze. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż:
– 2 sypialnie
– 2 łazienki
– aneks kuchenny
– taras
– pokój dzienny.

Luksusowy apartament na sprzedaż w standardzie wykończenia „pod klucz”. Luksusowy apartament na sprzedaż objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentację starannie wyselekcjonowanych, ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży w Hiszpanii.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-7887)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl