prestiżowy salon w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Kraków

Apartament na sprzedaż Kraków

Ekskluzywny apartament w Krakowie (małopolskie) za 465 tysięcy złotych do sprzedaży. Dwa pokoje.
Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 14 531 zł. Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się pięciokondygnacyjnej kamienicy. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży wynosi 32 metry kwadratowe. Luksusowy apartament na sprzedaż gotowy od razu do zamieszkania.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży przeszedł generalny remont i obecnie jest wykończony w najwyższym standardzie, z dbałością o najmniejszy szczegół i przy wykorzystaniu jedynie materiałów najlepszego sortu. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się na inwestycję (wynajem krótkoterminowy).

Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży: przedpokój + sypialnia + salon + łazienka + kuchnia + taras.

Długą listę zalet luksusowego apartamentu na sprzedaż zamyka elitarna, nobilitująca lokalizacja w ścisłym centrum, przy jednej z najbardziej rozpoznawalnych ulic. Spacerem do Rynku Głównego można dojść 5 minut. W otoczeniu znajduje się kompletna infrastruktura usługowo-handlowa. Zapraszam na prezentację luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (198-1341)

Kontakt:
e-mail: a.stepaniak@wgn.pl
Tel. +48 531 462 199