nowoczesna kuchnia w zabudowie w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Kraków

Apartament na sprzedaż Kraków

Ekskluzywny apartament w Krakowie (małopolskie) za 447 000 złotych do sprzedaży. Dwa pokoje. Adekwatna do najwyższego standardu oraz elitarnej lokalizacji w centrum cena za metr kwadratowy wynosi 11 851 zł. Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na parterze pięciokondygnacyjnego budynku. Budynek z rynku wtórnego oddany do użytku w 2019 roku. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży wynosi 37,76 metra kwadratowego. Luksusowy apartament na sprzedaż przygotowany do wprowadzenia się nowych właścicieli.

Najmocniejsze atuty oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to prestiżowa lokalizacja blisko centrum, wysoki standard wykończenia oraz najlepszej klasy użyte materiały wykończeniowe. Z długiej listy zalet oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu warto jeszcze podkreślić jego duży potencjał, co czyni go bezpieczną lokatą kapitału oraz znakomitą inwestycją.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– balkon
– sypialnia
– salon
– łazienka
– aneks kuchenny
– przedpokój.

Luksusowy apartament na sprzedaż w ramach programu „Oferta bezpośrednia – 0% prowizji od kupującego”. Zapraszam na prezentację luksusowego apartamentu do sprzedaży. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (198-1568)

Kontakt:
e-mail: a.stepaniak@wgn.pl
tel. +48 531 462 199