kameralne wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży Kraków

Apartament na sprzedaż Kraków

Luksusowy apartament na sprzedaż w Krakowie (małopolskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują życia na najwyższym poziomie. To właśnie dla nich luksusowy apartament na sprzedaż został wykończony w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie i przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów. Dzięki temu nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Cena – 375 000 złotych. Powierzchnia 50 metrów kwadratowych w przeliczeniu za metr daje atrakcyjny pułap cenowy 7 500 złotych. Luksusowy apartament na sprzedaż tworzą 2 pokoje. Parter w 5-kondygnacyjnym budynku. Rynek wtórny. Rok budowy – 2008. Ekspozycja okien na zachód.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: salonu + kuchnia + pokój + łazienka + przedpokój + balkon. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy komórka lokatorska (ok. 4 m2). Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zachwyca swoją przestronnością, nasłonecznieniem oraz funkcjonalnym układem. Luksusowy apartament na sprzedaż łącznie z wyposażeniem.

Kolejną zaletą luksusowego apartamentu na sprzedaż jest jego prestiżowa lokalizacja na ogrodzonym terenie z parkingiem dla mieszkańców. Nieopodal mieszczą się tereny rekreacyjne (park, las) oraz rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa (sklepy, dyskonty, restauracje, przychodnie zdrowia, apteki, kościół, komisariat, przedszkola, szkoły podstawowe, plac zabaw).

Pomagamy w pozyskaniu kredytu na zakup ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Serdecznie zapraszam na prezentację luksusowego apartamentu na sprzedaż. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (198-1649)

Kontakt:
e-mail: d.kulak@wgn.pl
tel. +48 570 927 907

x (x)