zaprojektowane w nowoczesnym designie wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży Piła

Apartament na sprzedaż Piła

Ekskluzywny apartament w Pile (wielkopolskie) za 398 tysięcy złotych do sprzedaży. 4 pokoje. Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 4 189 zł. Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na IV piętrze 2-kondygnacyjnego budynku. Budynek z rynku wtórnego. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży wynosi 95 metrów kwadratowych. Luksusowy apartament na sprzedaż gotowy do zamieszkania.

Długa listę zalet ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży otwiera doskonała lokalizacja nieopodal kompletnej infrastruktury (szkoły, przedszkola, dyskontów, sklepów). Kolejnym atutem jest na pewno najwyższy standard wykończenia oraz najlepszej jakości użyte materiały. Warto w tym miejscu podkreślić również funkcjonalny rozkład pomieszczeń z podziałem na dwa poziomy:
na PIERWSZYM POZIOMIE znajdują się:
– wc
– salon
– kuchnia
– balkon
na DRUGIM POZIOMIE znajdują się:
– garderoba
– sypialnia
– łazienka z wc
– pokój dziecięcy

Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy piwnica (11,90 mkw.). Polecam i zapraszam na prezentację ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (204-43)

Kontakt:
e-mail: m.strzalkowski@wgn.pl
tel. +48 507 542 999