słoneczne wnętrze salonu w luksusowym apartamencie do sprzedaży Szczecin

Apartament na sprzedaż Szczecin

Luksusowy apartament na sprzedaż w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek z 2010 roku o 3 kondygnacjach. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje wysoki poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład 2 pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym parterze. Budynek z rynku wtórnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 330 000 złotych (6 008 zł/mkw.) a także ogromną powierzchnię 54,93 mkw.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją elegancją, komfortem i prestiżem., Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w odnowionej kamienicy:
– salon
– kuchnia
– sypialnia
– łazienka
– przedpokój.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały odremontowane.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży niezwykle ekonomiczny w eksploatacji. Rodziny posiadające samochody docenią liczne miejsca parkingowe pod budynkiem. Atrakcyjna lokalizacja – luksusowy apartament na sprzedaż mieści się nieopodal apteki, przychodni zdrowia, licznych sklepów, dyskontów popularnych marek, marketów, szkół etc. Dojazd do centrum zajmuje ledwie kwadrans. Okolica uchodzi za wyjątkowo bezpieczną i spokojną. Zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-12026)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl