widok z salonu na aneks kuchenny w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Tarnów

Apartament na sprzedaż Tarnów

Luksusowy apartament na sprzedaż w Tarnowie (małopolskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek z 2012 roku o 4 kondygnacjach. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje wysoki poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład 3 pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym, II piętrze. Budynek z rynku wtórnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 399 tys. złotych (6 384 zł/mkw.) a także ogromną powierzchnię 62,5 mkw.

Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się w prestiżowej lokalizacji, w jednym z najnowocześniejszych apartamentowców w mieście. Rodziny posiadające samochód docenią duży, podziemny parking z opcją dokupienia miejsca w garażu podziemnym w cenie 40 tys. zł. Praktycznym rozwiązaniem jest obecność na dolnej kondygnacji apartamentowca licznych punktów usługowo-handlowych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży dotychczas nie był zamieszkały. Wnętrze epatuje bogactwem, prestiżem i aranżacją z wyczuciem dobrego gustu. Komfort zapewnia m.in. ogrzewanie podłogowe. Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: pokój dzienny + kuchnia + 2 sypialnie + łazienka + przedpokój + balkon.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (053-2763)

Kontakt:
e-mail: konrad@wgn.tarnow.pl