wizualizacja prezentująca przykładową aranżację luksusowego salonu w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Ustroń

Apartament na sprzedaż Ustroń

Ekskluzywny apartament w Ustroniu (śląskie) za 327 tysięcy złotych do sprzedaży.
3 pokoje. Cena za metr kwadratowy wynosi adekwatnie 4 881 zł. Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na I piętrze 2-kondygnacyjnego budynku. Budynek w stanie deweloperskim. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży wynosi 67 metrów kwadratowych. Luksusowy apartament na sprzedaż z rynku pierwotnego.

Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: salon + aneks kuchenny + 2 sypialnie + łazienka + taras + wiatrołap. Standard wykończenia obejmuje m.in. : instalację elektryczną z gniazdkami i włącznikami, ogrzewanie podłogowe, piec kondensacyjny, instalację wodną i kanalizacyjną, energooszczędne okna PCV renomowanej marki, tynk cementowo-gipsowy na ścianach, wylewka betonowa na podłodze, ocieplenie styropianem, ściany zewnętrzne i działowe z pustaków, domofony. Rodziny posiadające samochód z pewnością ucieszy możliwość zakupu miejsca parkingowego (dodatkowo płatne).

Kolejne zalety oferowanego do sprzedaży luksusowego apartamentu to wysoka jakość wykończenia, atrakcyjny widok, dobra lokalizacja, nowoczesna architektura, świetna lokalizacja blisko centrum. Kupujący nie płaci podatku PCC 2%. Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup ekskluzywnego apartamentu. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-25459)

Kontakt:
Tel. +48 691 951 931