nowoczesny aneks kuchenny w luksusowym apartamencie do sprzedaży w Krakowie

Apartament na sprzedaż w Krakowie

Ekskluzywny apartament dwupokojowy w Krakowie (małopolskie) za 361,4 tysięcy złotych do sprzedaży.
Luksusowy apartament mieści się na drugim piętrze siedmiokondygnacyjnego budynku z 2018 roku. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu wynosi 46,5 metra kwadratowego. Luksusowy apartament do sprzedaży w standardzie deweloperskim, dzięki czemu nabywca nie płaci podatku PCC. Dodatkowo przyszły właściciel ekskluzywnego apartamentu zwolniony jest z opłaty za pośrednictwo, gdyż luksusowy apartament objęty został słynnym i popularnym wśród klientów programem „0% prowizji od kupującego”.

Ekskluzywny apartament składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: salon + aneks kuchenny + pokój + łazienka + przedpokój + taras + balkon. Atrakcyjna okolica – luksusowy apartament znajduje się w spokojnej i zielonej części Krakowa, na terenie nowoczesnego osiedla. Nieopodal znajdują się liczne sklepy, szkoły, przedszkola, apteki, ośrodek zdrowia, szpitale, tereny rekreacyjne, ścieżki spacerowe, basen, korty tenisowe, park, rzeka. Do Rynku Głównego jest ok. 6 km. Okolica znakomicie skomunikowana z centrum miasta. Ekskluzywny apartament ogrzewany z sieci miejskiej. Możliwość kupna miejsca postojowego w garażu podziemnym oraz komórki lokatorskiej.

Luksusowy apartament adresowany do najbardziej wymagających klientów, a w szczególności rodzin z dziećmi oraz inwestorów, dzięki czemu może stanowić znakomitą formę lokaty kapitału. W ofercie posiadamy również inne ekskluzywne apartamenty, o innym metrażu. Zapraszam do kontaktu. Serdecznie zapraszamy również na prezentację luksusowego apartamentu. Pomagamy w pozyskaniu kredytu na zrealizowanie inwestycji. Na zamieszczonych wizualizacjach znajdują się przykładowe aranżacje, ekskluzywny apartament do sprzedaży w stanie deweloperskim.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na stronie podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (198-393)

Kontakt:
e-mail: d.kulak@wgn.pl
Tel. +48 570 927 907