nowoczesna kuchnia w luksusowym apartamencie do sprzedaży w okolicach Grudziądza

Apartament na sprzedaż w okolicach Grudziądza

Ekskluzywny apartament 2-pokojowy w okolicach Grudziądza (kujawsko-pomorskie) za 265 000 tysięcy złotych do sprzedaży.
Luksusowy apartament mieści się na III piętrze 6-kondygnacyjnego budynku. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu wynosi 48,15 metra kwadratowego. Luksusowy apartament przygotowany do natychmiastowego wprowadzenia się nowych właścicieli.

Wnętrze ekskluzywnego apartamentu zaprojektowane w nowoczesnym designie. Tworzą je następujące pomieszczenia: przedpokój + łazienka + salon + aneks kuchenny + sypialnia + balkon. Ponadto do luksusowego apartamentu przynależy miejsce w garażu oraz komórka lokatorska (3,71 m2). Wszystkie pomieszczenia luksusowego apartamentu wykończono materiałami najwyższej klasy w bardzo wysokim standardzie.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż łącznie z częściowym umeblowaniem. Duża zaletą luksusowego apartamentu do sprzedaży jest również jego najbliższa okolica i lokalizacja na terenie ogrodzonego osiedla z przylegającym pasem drzew i krzewów. Znajdziemy tu 2 place zabaw, boisko, sklep spożywczy i kilka punktów usługowych. Nieopodal szkoły, przedszkola, przychodnie zdrowia i apteki. Zapraszam na prezentację ekskluzywnego apartamentu. (154-1165)

Kontakt:
e-mail: z.bialy@wgn.pl
Tel. +48 505 892 009