prestiżowy salon w luksusowym apartamencie do sprzedaży w Szczecinie

Apartament na sprzedaż w Szczecinie

Ekskluzywny apartament trzypokojowy w Szczecinie (zachodniopomorskie) za 450 tysięcy złotych do sprzedaży.
Luksusowy apartament mieści się na trzecim piętrze. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu to 82,2 metra kwadratowego. Luksusowy apartament poszczycić się może znakomitą lokalizacją blisko głównych ciągów komunikacyjnych, a jednocześnie w cichym i spokojnym miejscu. Miłe sąsiedztwo. Pełna infrastruktura w okolicy.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż z opcją wynajmu miejsca postojowego w podziemnej części budynku (160 zł/m-c). Wnętrze luksusowego apartamentu po generalnym remoncie wykończone w najwyższej jakości materiałach. Tworzą je:
– salon
– przedpokój
– balkon
– łazienka
– 2 sypialnie
– kuchnia
Wszystkie pomieszczenia i pokoje ekskluzywnego apartamentu zaaranżowane niezwykle prestiżowo i elegancko. Najwyższy standard. W cenę luksusowego apartamentu ujęto już umeblowanie w kuchni, łazience i przedpokoju. Pozostałe umeblowanie do negocjacji.

Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jego remont. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Szczecin, ul. Langiewicza 24. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (168-321)

Kontakt:
Tel. +48 604 669 882
e-mail: j.mielniczuk@wgn.pl