wykończony w klasycznym stylu salon w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia Kwidzyn

Apartament na wynajem Kwidzyn

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Kwidzyn (pomorskie). Luksusowy apartament na wynajem adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy docenią wysoki standard wykończenia i życie na najwyższym poziomie. Ogromną zaletą ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia jest także jego znakomita cena 2 000 złotych miesięcznie, 3 pokoje, powierzchnia 83 mkw. a także położenie na parterze. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone zostało przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament na wynajem znajduje się w 2-kondygnacyjnym budynku. Ekspozycja okien na północ – południe – zachód.

Luksusowy apartament do wynajęcia poszczycić się może przestronnym, komfortowym wnętrzem oraz funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń:
– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój.

Ekskluzywny apartament do wynajmu ogrzewany gazowo. Luksusowy apartament na wynajem wraz z pomieszczeniem piwnicznym. Na terenie posesji parking. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zaaranżowany ze smakiem, zgodnie z najnowszymi trendami. Luksusowy apartament do wynajmu doskonały dla rodziny lub osób ceniących przestrzeń i wygodę. W razie pytań skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania i umów się na prezentację.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (128-5089)

Kontakt:
e-mail: kwidzyn1@wgn.pl