słoneczne i komfortowe wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu Sieradz

Apartament na wynajem Sieradz

Luksusowy apartament do wynajmu w Sieradzu (łódzkie). Ekskluzywny apartament na wynajem zachwyca swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Nowi najemcy mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek o trzech kondygnacjach. Luksusowy apartament do wynajęcia gwarantuje wysoki poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład dwóch pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym, drugim piętrze. Ekskluzywny apartament do wynajmu zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 2 tys. złotych miesięcznie a także wygodną powierzchnię 52 mkw.

W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości dwumiesięcznej kaucji, a także wynagrodzenie na rzecz biura w wysokości 1 000 zł. Rodziny posiadające samochód z pewnością docenią liczne miejsca parkingowe bezpośrednio przed budynkiem.

Ekskluzywny apartament do wynajmu składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: balkon + łazienka z wc + garderoba + sypialnia + aneks kuchenny + salon. Luksusowy apartament do wynajmu mieści się nieopodal Rynku i ok. 0,7 km od Wzgórza Zamkowego. Ekskluzywny apartament do wynajęcia dedykowany osobom, poszukającym klimatycznego miejsca do zamieszkania z ciekawym rysem historycznym.

Luksusowy apartament na wynajem całkowicie odremontowany i wyposażony. Ekskluzywny apartament do wynajmu wyróżnia się swoim nowoczesnym designem, a także klimatyczną lokalizacją w starej kamienicy. Zadowolony klient jest gwarancją sukcesu naszego zespołu. Jesteśmy tu dla Ciebie. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajmu. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Wioleta Piotrowska (licencja nr: 20011). Staramy się, aby informacja dotycząca tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem była możliwie dokładna, kompletna i aktualna. Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin, a także informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji. Informacja ta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa i winna być interpretowana jedynie jako informacja, o której mowa w art. 71 KC.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (111-2404)

Kontakt:
e-mail: sieradz@wgn.pl