komfortowe wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży nad morzem

Apartament nad morzem na sprzedaż

Luksusowy apartament nad morzem (pomorskie) za 590 tysięcy złotych na sprzedaż.
Trzy pokoje. Cena za metr kwadratowy to 10 106 zł. Ekskluzywny apartament do sprzedaży usytuowany jest w jednokondygnacyjnym budynku oddanym do użytku w 2015 roku. Powierzchnia luksusowego apartamentu na sprzedaż to 58,38 metra kwadratowego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z przepięknym tarasem oraz miejscem postojowym.

Mocnym atutem luksusowego apartamentu na sprzedaż jest na pewno unikatowa lokalizacja 200 metrów od plaży, na terenie elitarnego, ogrodzonego, monitorowanego i całodobowo chronionego terenu. Idealnie czyste powietrzem o leczniczych właściwościach, bliskość Słowińskiego Park Narodowego oraz najwyższy standard wykończenia przy użyciu najlepszej jakości materiałów.

Luksusowy apartament na sprzedaż zaprojektowany w nowoczesnym stylu i kompletnie umeblowany, dzięki czemu nadaje się do zamieszkania bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych. Luksusowy apartament na sprzedaż o ogromnym potencjale, który można wykorzystać przeznaczając go pod dochodowy wynajem. Do luksusowego apartamentu do sprzedaży prowadzi osobne, niekrępujące wejście. Ekskluzywny apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. (003-214)

Kontakt:
e-mail: daniel.waga@wgn.pl
Tel. +48 669 530 607