nowoczesny salon oraz przedpokój w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Chrzanów

Apartament sprzedaż Chrzanów

Luksusowy apartament w Chrzanowie (małopolskie) za 480 tysięcy złotych na sprzedaż. 4 pokoje. Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 3 614 zł. Ekskluzywny apartament do sprzedaży usytuowany jest na I piętrze 3-kondygnacyjnej kamienicy. Budynek z rynku wtórnego. Powierzchnia luksusowego apartamentu na sprzedaż to 132,83 metra kwadratowego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży gotowy do zamieszkania bez konieczności ponoszenia najmniejszych nakładów finansowych.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują najwyższego standardu, najlepszej jakości użytych materiałów wykończeniowych oraz atrakcyjnej lokalizacji. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: przedpokój + kuchnia + jadalnia + salon + sypialnia + 2 pokoje dla dzieci + 2 łazienki z wc. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy pomieszczenie piwniczne (18,87 m2). Wszystkie pokoje i pomieszczenia w luksusowym apartamencie na sprzedaż przeszły kapitalny remont na przełomie 2017/2018 roku. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży do indywidualnej negocjacji.

Serdecznie zapraszamy na prezentację luksusowego apartamentu na sprzedaż. Możliwość pozostawienia umeblowania po wcześniejszym uzgodnieniu z właścicielem. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 6165. Zapewniamy obsługę notarialną, prawną, pomagamy w uzyskaniu kredytu, skupujemy za gotówkę. Posiadamy tytuł brokera roku. Ok. 80 biur w całym kraju.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (048-4337)

Kontakt:
tel. +48 32 622 72 03
tel. +48 600 761 169