prestiżowy salon w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Gdańsk

Apartament sprzedaż Gdańsk

Luksusowy apartament w Gdańsku (pomorskie) za 910 tysięcy złotych na sprzedaż. Dwa pokoje. Cena za metr kwadratowy przy tak wysokim standardzie i prestiżowej lokalizacji wynosi 15 167 zł. Ekskluzywny apartament do sprzedaży usytuowany jest na drugim piętrze dwukondygnacyjnego budynku. Budynek z rynku wtórnego oddany do użytku w 2005 roku. Powierzchnia luksusowego apartamentu na sprzedaż to 60 metrów kwadratowych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zaprojektowane przez absolwentki Akademii Sztuk Pięknych w marynistycznym stylu. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z całym wyposażeniem. Rodziny posiadające samochód na pewno zainteresuje przynależne miejsce postojowe w hali garażowej, wszystkich innych – komórka lokatorska (płatne dodatkowo 40 000 zł). Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się na inwestycję kapitału pod późniejszy, dochodowy wynajem turystom.

Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu tworzą: salon + 2 tarasy + aneks kuchenny + sypialnia + przedpokój + pokój + łazienka z wc. Wszystkie pokoje wyróżniają się najwyższym standardem oraz materiałami najlepszego sortu. Perfekcyjna lokalizacja 5 m od plaży, blisko parku, na terenie zamkniętego i monitorowanego osiedla zamyka długa listę zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. W razie wszelkich pytań dotyczących luksusowego apartamentu na sprzedaż lub kredytu na jego zakup, bardzo proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-60)

Kontakt:
e-mail: s.kowalik@wgn.pl
tel. +48 692 333 719