prestiżowy salon w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Gdynia

Apartament sprzedaż Gdynia

Luksusowy apartament w Gdyni (pomorskie) za 1,68 mln złotych na sprzedaż. 3 pokoje. Cena za metr kwadratowy przy tak wysokim standardzie i prestiżowej lokalizacji wynosi 19 091 zł. Ekskluzywny apartament do sprzedaży usytuowany jest na I piętrze 12-kondygnacyjnego wieżowca. Budynek z rynku wtórnego oddany do użytku w 2015 roku. Powierzchnia luksusowego apartamentu na sprzedaż to 88 metrów kwadratowych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży przygotowany od razu do zamieszkania.

Imponujący widok na morze, najwyższy standard wykończenia, najlepszej jakości użyte materiały oraz nowoczesny design to najmocniejsze atuty tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Warto podkreślić również znakomitą lokalizację blisko centrum, plaży, kortów tenisowych oraz Bulwaru Nadmorskiego.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż z bezpośrednim wejściem do windy z poziomu mieszkania. Luksusowy apartament na sprzedaż jest wyjątkowo komfortowy i kameralny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży podzielony został na dwie strefy: prywatną i dzienną. W każdej z nich jest osobna łazienka. W holu pojemna szafa. Duże wrażenie robi przepiękny taras okalający niemal cały apartament. Daje to uczucie relaksu i doskonale doświetla pomieszczenia.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży łącznie z kompletnym wyposażeniem oraz komórką lokatorską. Cena podlega indywidualnej negocjacji. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: hol + łazienka + 2 sypialnie + salon + jadalnia + aneks kuchenny + łazienka z prysznicem + komórka lokatorska.

Zapraszam na prezentację luksusowego apartamentu na sprzedaż. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-39)

Kontakt:
tel. +48 736 026 650