basen w częściach wspólnych apartamentowca, w którym znajduje się oferowany na sprzedaż luksusowy apartament Hiszpania (Costa Blanca, Torrevieja)

Apartament sprzedaż Hiszpania (Costa Blanca, Torrevieja)

Luksusowy apartament w Costa Blanca, Torrevieja (Hiszpania) w cenie od 97 500 EUR na sprzedaż.
Dwa pokoje. Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 7 536 zł. Ekskluzywny apartament do sprzedaży usytuowany jest na I piętrze 5-kondygnacyjnego budynku. Budynek z rynku pierwotnego oddany do użytku w 2019 roku. Powierzchnia luksusowego apartamentu na sprzedaż to 57 metrów kwadratowych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży przygotowany do zamieszkania przez nowych właścicieli.

Unikatowa lokalizacja blisko plaży, nadmorskiej promenady, portu, licznych punktów lokalnej gastronomii, na terenie ekskluzywnego kompleksu mieszkaniowego w centrum miasta to pierwsza z długiej listy atutów oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu. Kolejną zaletą jest na pewno funkcjonalny rozkład pomieszczeń:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój
– taras

Kuchnia i łazienka w pełni wyposażone ze wszystkimi urządzeniami. Komfort podnosi rozprowadzona instalacja ogrzewania podłogowego. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy miejsce w podziemnym parkingu, pomieszczenie gospodarcze itp. W częściach wspólnych znajduje się sauna, plac zabaw oraz solarium na dachu z grillem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży w standardzie wykończonym pod klucz.

Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych wcześniej luksusowych apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy jego zakupie, a także w uzyskaniu najlepszego kredytu w hiszpańskim banku. Klient nie płaci żadnej prowizji za pośrednictwo naszej agencji. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii. (188-7513)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl
Tel. +48 883 377 590