designerskie wnętrze salonu w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Kraków

Apartament sprzedaż Kraków

Luksusowy apartament w Krakowie (małopolskie) za 581 500 złotych na sprzedaż.
2 pokoje. Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 12 489 zł. Ekskluzywny apartament do sprzedaży usytuowany jest na II piętrze 7-kondygnacyjnego budynku. Budynek oddany do użytku w 2016 roku. Powierzchnia luksusowego apartamentu na sprzedaż to 46,56 metrów kwadratowych. Ekspozycja okien na zachód. Ekskluzywny apartament do sprzedaży przygotowany od razu do zamieszkania.

Atrakcyjna lokalizacja na nowoczesnym, prestiżowym osiedlu tuż nad Wisłą otoczonym zielenią i wszechobecną sielską ciszą to pierwsza z zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się na terenie ogrodzonego, monitorowanego osiedla z placem zabaw, siłownią oraz wieloma dostępnymi miejscami parkingowymi dla mieszkańców (w cenie).

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: salonu + aneks kuchenny + sypialnia + łazienka + przedpokój + taras. Osoby posiadające samochód z pewnością ucieszy miejsce parkingowe na terenie osiedla. Serdecznie zapraszam na prezentację ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na stronie podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (198-1237)

Kontakt:
e-mail: k.jaremko@wgn.pl
Tel. +48 530 954 242