widok z salonu na aneks kuchenny w ekskluzywnym apartamencie do wynajmu Kraków

Apartament wynajem Kraków

Luksusowy apartament w Krakowie (małopolskie) za 5,5 tysiąca złotych miesięcznie do wynajęcia. 4 pokoje. Ekskluzywny apartament do wynajmu usytuowany jest na I piętrze 8-kondygnacyjnego budynku. Budynek z rynku wtórnego oddany do użytku w 2010 roku. Powierzchnia luksusowego apartamentu na wynajem to 95 metrów kwadratowych. Ekspozycja okien na północ, wschód i zachód. Ekskluzywny apartament do wynajęcia gotowy do zamieszkania przez nowych najmujących.

Prestiżowa lokalizacja na terenie elitarnej inwestycji, najwyższy standard wykończenia oraz najlepszej jakości użyte materiały to najmocniejsze atuty tego luksusowego apartamentu do wynajęciaEkskluzywny apartament do wynajęcia znajduje się na zamkniętym terenie z całodobową ochroną i monitoringiem. To niewątpliwie jedna z najatrakcyjniejszych części Krakowa. Nieopodal mieści się przedszkole/żłobek, punkty handlowo-usługowe, klub fitness z siłownią, a także słynna, historyczna dzielnica Kazimierz. Do Wawelu jest ok. 1,5 km. Do Rynku Głównego – 2 km. W niewielkiej odległości mieści prywatna uczelnia.

Osoby zmotoryzowane zainteresuje z pewnością podziemny parking oraz dodatkowe nieoznaczone miejsca parkingowe do wspólnego użytku na terenie osiedla. Rodziny z dziećmi natomiast ucieszy plac zabaw i zielony, rekreacyjny skwer z ławkami, przepięknie zagospodarowanym ogrodem z fontanną oraz krętymi alejkami wśród zieleni.

Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu tworzą:
– część salonowa
– część kuchenna
– 3 sypialnie
– garderoba
– 2 łazienki
– przedpokój
– balkon
Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajmu jest klimatyzowane. Wszystkie pokoje są niezwykle słoneczne, jasne, widne, odnowione i przestronne. Na dodatek kompletnie umeblowane i gotowe do użytku. Serdecznie zapraszam na prezentację luksusowego apartamentu na wynajem.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (198-1584)

Kontakt:
e-mail: k.jaremko@wgn.pl
tel. +48 530 954 242