prestiżowy salon, jadalnia i aneks kuchenny w luksusowym apartamencie do wynajęcia Kraków

Apartament wynajem Kraków

Luksusowy apartament w Krakowie (małopolskie) za 2,2 tysiąca złotych miesięcznie do wynajęcia.
2 pokoje. Ekskluzywny apartament do wynajmu usytuowany jest na IV piętrze 6-kondygnacyjnego budynku. Budynek oddany do użytku w 2018 roku. Powierzchnia luksusowego apartamentu na wynajem to 47 metrów kwadratowych. Ekspozycja okien na południowy wschód. Ekskluzywny apartament do wynajęcia nadaje się od razu do zamieszkania.

Luksusowy apartament do wynajmu o jasny, słonecznym i przestronnym wnętrzu:
– salon
– aneks kuchenny
– balkon
– sypialnia
– łazienka
– przedpokój

Mocnym atutem oferowanego na wynajem ekskluzywnego apartamentu jest imponujący widok na na Kościół Mariacki. Wnętrze kompletnie wyposażone. Na straży bezpieczeństwa wszystkich mieszkańców luksusowego apartamentu do wynajęcia stoją solidne, antywłamaniowe drzwi wejściowe. W ekskluzywnym apartamencie do wynajmu zainstalowana jest również klimatyzacja.

Luksusowy apartament na wynajem wraz z przynależną komórką lokatorska. Atrakcyjna lokalizacja – ekskluzywny apartament do wynajęcia znajduje się w otoczeniu kompletnej infrastruktury z wieloma lokalami usługowymi, biurowymi, teatrami, Bulwarem Kurlandzkim oraz Rondem Grzegórzeckim.

W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 000 zł. Dla rodziny posiadających samochód przewidziano możliwość wynajęcia miejsca postojowego w podziemnym garażu za 230 zł/m-c (opcjonalnie). Serdecznie zapraszam na prezentację ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajmu nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na stronie podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (198-1208)

Kontakt:
e-mail: k.jaremko@wgn.pl
Tel. +48 530 954 242