po lewej kuchnia z jadalnią, po prawej zabudowa kuchenna w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia Szczecin

Apartament wynajem Szczecin

Luksusowy apartament w Szczecinie (zachodniopomorskie) za 4 tysiące złotych miesięcznie do wynajęcia.
Cztery pokoje. Ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany najbardziej wymagającym klientom, którzy szukają prestiżu, wygody, komfortu, najwyższego standardu oraz najlepszej jakości materiałów wykończeniowych. Luksusowy apartament na wynajem okazjonalny przynajmniej na 12 miesięcy.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia po generalnym remoncie. Wszystkie pomieszczenia i pokoje luksusowego apartamentu do wynajmu są niezwykle cieple ze względu na certyfikowane, energooszczędne okna, położoną, nową instalację oraz energooszczędny piec gazowy. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu na wynajem tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
– salon
– 3 sypialnie
– łazienka
– kuchnia
– przedpokój.
Powierzchnia wszystkich pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie do wynajęcia to 110 metrów kwadratowych. Trzecie piętro. Przepiękna, zabytkowa kamienica o pięciu kondygnacjach.

Mocnym atutem oferowanego na wynajem ekskluzywnego apartamentu jest jego elitarna, nobilitująca lokalizacja w sercu miasta. Na wyciągnięcie ręki znajduje się wiele sklepów, dyskontów słynnych marek, gastronomia, kino oraz stacja benzynowa. Gorąco polecam i zapraszam na prezentację ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. (105-10161)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl
Tel. +48 91 307 02 70
Tel. +48 606 641 999