nowoczesne wnętrze ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Bielsko-Biała (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Bielsko-Biała (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Bielska-Białej (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż o komfortowym rozkładzie czterech pokoi w najwyższym standardzie położona w niezwykle znakomitej lokalizacji. Ogromnym plusem jest z pewnością starannie zagospodarowana działka o pow. 1 879 mkw. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i olśniewa konkurencyjną ceną wynoszącą 960 tys. zł. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zaaranżowana na dwóch kondygnacjach z najlepszej jakości materiałów wykończeniowych. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2007 roku i nadaje się do zamieszkania przez nowych lokatorów. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się cena za m2 wynosząca 1 879 zł/mkw. przy metrażu 262 mkw.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA 0: podwójny garaż + pralnia + kotłownia + łazienka + kuchnia + taras + salon z częścią jadalną i wypoczynkową + hol + wiatrołap
KONDYGNACJA 1: 2 balkony + łazienka + pokój hobby + 3 sypialnie.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się swoim przepięknie zadbanym ogrodem i gwarantuje mieszkańcom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu (ogrzewanie podłogowe). Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup tej ekskluzywnej rezydencji. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-26304)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl