komfortowy salon w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Ostrów Wielkopolski

Rezydencja do sprzedaży Ostrów Wielkopolski

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Ostrowie Wielkopolskim (wielkopolskie). Funkcjonalny metraż 269,3 m2 wraz z dużą działką 3 000 m2 i atrakcyjną ceną 695 000 zł to kombinacja, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej z 2005 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z 7 pokoi rozmieszczonych na 2 kondygnacjach. Rynek wtórny. Duża zaletą ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest także atrakcyjna cena za metr kwadratowy 2 581 zł/m2, wysoki standard wykończenia oraz najwyższej klasy materiały wykończeniowe. Na koniec warto podkreślić, że luksusowa rezydencja na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych kupujących bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych.

Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
PARTER:
– kuchnia
– salon
– sauna
– pokój sypialniany
– garaż 2-stanowiskowy
– pomieszczenie gospodarcze
– hol
– wiatrołap
– taras
– łazienka
PIĘTRO:
– łazienka
– garderoba
– pomieszczenie strychowe z kominkiem
– hol
– 4 sypialnie.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zakwalifikowała się do programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że opłata za pośrednictwo dla biura nieruchomości przerzucona jest na sprzedającego. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży łącznie z częściowym wyposażeniem. Na osobną uwagę zasługuje starannie utrzymana działka z wieloma ozdobnymi krzewami oraz doskonale przystrzyżonym trawnikiem. Zapewniamy pełną obsługę prawną, pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup bądź remont tej luksusowej rezydencji. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów. Posiadamy certyfikat jakości SJ Expert wydany przez Polską Federację Rynku Nieruchomości i zaświadczenie o licencji zawodowej wydane przez PFRN.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (020-8600)

Kontakt:
e-mail: a.kaczmarek@wgn.pl