ogromny taras przy ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Hiszpania (Costa Blanca)

Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Costa Blanca)

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 196 metrów kwadratowych na Costa Blanca (Hiszpania) za 970 000 EUR na sprzedaż. Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 21 281 zł.
Luksusowa rezydencja do sprzedaży z zapierającymi dech w piersiach widokami nad brzegiem Morza Śródziemnego. 4 pokoje. 2 kondygnacje. Działka rozciąga się na powierzchni 798 metrów kwadratowych. Luksusowa rezydencja na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– 3 sypialnie
– 3 łazienki
– kuchnia
– salon
– jadalnia
– solarium
Duże wrażenie robią ogromne okna zajmujące całą, przednią część domu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoim przepięknym, bujnym ogrodem z wieloma nasadzeniami. Na teren działki można się dostać samochodem, gdyż ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej i pomieści kilka pojazdów.

Atrakcyjna lokalizacja w wyjątkowej enklawie to kolejna z długiej listy zalet tej oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji. Blisko stąd do lokalnych centr handlowych (jedno z największych w Europie), lotniska etc. Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych wcześniej luksusowych rezydencji na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Klient nie płaci żadnej prowizji za pośrednictwo naszej agencji. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych rezydencji należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych rezydencji w Hiszpanii. (188-7545)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl
Tel. +48 883 377 590