prestiżowe wnętrze ekskluzywnego salonu w luksusowej rezydencji do sprzedaży Katowice

Rezydencja na sprzedaż Katowice

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 312,38 metrów kwadratowych w Katowicach (śląskie) za 1,29 mln złotych do sprzedaży.Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 6 046 zł. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej z rynku wtórnego. Pięć pokoi. Cztery kondygnacje. Zadbana i zagospodarowana działka liczy 250 metrów kwadratowych powierzchni. Luksusowa rezydencja na sprzedaż przygotowana do wprowadzenia się nowych mieszkańców.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują najwyższego standardu, najlepszej jakości użytych materiałów wykończeniowych oraz atrakcyjnej lokalizacji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż znajduje się w spokojnej, cichej okolicy, w otoczeniu prestiżowe zabudowy jednorodzinnej. W sąsiedztwie wiele sklepów, szkół, przedszkoli, placów zabaw, przychodni zdrowia oraz rozległych terenów rekreacyjnych.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia przyszłym właścicielom bardzo wysoki komfort i standard życia. Jest tu np. rozprowadzone ogrzewanie podłogowe. Dodatkowo luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa dzięki nowoczesnej instalacji alarmowej. Duża zaletą oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji jest przynależny ogród.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA 0
– pomieszczenie gospodarcze
– pokój
– łazienka z wc
– garderoba
– pralnia
KONDYGNACJA 1/2:
– garaż
– przedsionek
– garderoba
– pokój dzienny
– wc
– jadalnia
– kuchnia
KONDYGNACJA 1:
– łazienka z wc
– sypialnia
– pokój dziecięcy
– garderoba
KONDYGNACJA 2:
– pomieszczenie strychowe.

Powyższe informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Naszą firmę charakteryzuje profesjonalizm oraz wieloletnie doświadczenie w branży nieruchomości. WGN to największy polski koncern obrotu nieruchomościami i jeden z największych w Europie. Zapraszamy do współpracy i na prezentację ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. (120-13992)

Kontakt:
Tel. +48 32 731 06 02