przestronne i słoneczne wnętrze salonu w luksusowej rezydencji do sprzedaży Katowice (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Katowice (okolice)

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 153 metrów kwadratowych w okolicach Katowic (śląskie) za 860 tysięcy złotych na sprzedaż. Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 5 621 zł.
Luksusowa rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej z rynku pierwotnego. 4 pokoje. 1 kondygnacja. Działka rozciąga się na powierzchni 1 000 metrów kwadratowych. Luksusowa rezydencja na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zaprojektowana w nowoczesnym stylu. Mocnym atutem jest na pewno jej atrakcyjna lokalizacja w przepięknej okolicy otoczony z każdej ze stron lasami. Nieopodal przedszkole, szkoła, sklep, pizzeria, wspaniałe trasy rowerowe. To prawdziwa oaza ciszy i spokoju. Duży potencjał – luksusowa rezydencja na sprzedaż znakomicie nadaje się nie tylko do zamieszkania, ale i prowadzenia działalności komercyjnej (warsztat samochodowy, magazyn, pracownia, gabinet itp.).

Komfortowo urządzone wnętrze z klimatyzacją i ogrzewaniem podłogowym w najwyższym standardzie i przy użyciu najlepszych jakościowo materiałów zapewnia przyszłym lokatorom najwyższy standard życia. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży naszpikowana jest nowoczesnymi zdobyczami techniki, jak np. światłowód z internetem, WiFi, antena satelitarna, płyta

indukcyjna etc. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji tworzą: salon + jadalnia + kuchnia + wc + łazienka + 3 sypialnie + wiatrołap + pomieszczenie techniczne + kotłownia + garaż. na osobną uwagę zasługuje przepięknie zadbany i zagospodarowany ogród.

Pomagamy w załatwieniu kredytu hipotecznego, współpracujemy z 21 najlepszymi bankami w Polsce. Dajemy możliwość pełnej obsługi kredytowej całkowicie za darmo. Zapraszamy do współpracy. Naszą firmę charakteryzuje profesjonalizm oraz wieloletnie doświadczenie w branży nieruchomości. WGN to największy polski koncern obrotu nieruchomościami i jeden z największych w Europie. Zapraszamy do współpracy. (120-14007)

Kontakt:
Tel. +48 881 314 881
Tel. +48 881 447 881