nowoczesny salon w luksusowej rezydencji do sprzedaży Katowice (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Katowice (okolice)

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 120 metrów kwadratowych w okolicach Katowic (śląskie) za 379 tysięcy złotych na sprzedaż.
Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 3 158 zł. Luksusowa rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej. Działka rozciąga się na powierzchni 1 100 metrów kwadratowych. 6 pokoi. 2 kondygnacje. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż przygotowana do wprowadzenia się nowych właścicieli.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży wykończona w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu najlepszej klasy materiałów. Wszystkie pomieszczenia i pokoje zaprojektowane i urządzone z wyjątkowym smakiem i gustem. Atrakcyjna lokalizacja – ekskluzywna rezydencja na sprzedaż znajduje się ok. 200 m od drogi miejskiej, co sprzyja ciszy i możliwości odpoczynku. W sąsiedztwie znajduje się słynny ośrodek wypoczynkowy, 2 zamki, zalew oraz wiele innych atrakcji Jury Krakowsko -Częstochowskiej.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji do sprzedaży:
PODPIWNICZENIE:
– garaż
– kotłownia
PARTER:
– hall
– salon
– taras
– sypialnia
– łazienka
– kuchnia
– garderoba
POZIOM 2:
– 4 pokoje
– łazienka
– wc
– garderoba
STRYCH

W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja na sprzedaż, kredyt na zakup) proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (181-653)

Kontakt:
e-mail: eciecielag@wgn.pl
Tel. +48 795 511 714