komfortowy salon z widokiem w luksusowej rezydencji do sprzedaży Kraków okolice

Rezydencja na sprzedaż Kraków okolice

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 246 metrów kwadratowych w okolicach Krakowa (małopolskie) za 1,82 mln złotych do sprzedaży.
Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 7 398 zł. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej z rynku wtórnego. Sześć pokoi. Dwie kondygnacje. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana do użytku w 2012 roku. Zadbana i zagospodarowana działka liczy 1 164 metrów kwadratowych powierzchni. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gotowa do zamieszkania.

Na straży bezpieczeństwa wszystkich mieszkańców czuwa zaawansowany system alarmowy i przeciwwłamaniowy. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może najwyższym standardem wykończenia, rozprowadzonym ogrzewaniem podłogowym i klimatyzacja, a na dodatek wykończeniami z najlepszej klasy użytymi materiałami wykończeniowymi. Istnieje możliwość pozostawienia wszystkich mebli i sprzętów – do ostatecznego uzgodnienia z właścicielem.

Mocnym atutem oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji jest jej wypielęgnowany i starannie utrzymany ogród z dużą, kamienną altaną, grillem oraz dwoma wędzarniami. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
KONDYGNACJA 0:
– kotłownia
– przedpokój
– garaż
– pomieszczenie gospodarcze
– gabinet
– salon
– jadalnia
– antresola
– kuchnia
– taras
– sypialnia
– 2 łazienki z wc
KONDYGNACJA 1:
– pomieszczenie gospodarcze/użytkowe
– 3 sypialnie
– łazienka z wc
– 2 garderoby
– balkon.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w ramach programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą.

Duża zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest także jej nobilitująca lokalizacja w najbogatszej, podkrakowskiej gminie. Na wyciągnięcie ręki liczne sklepy i punkty usługowo-handlowe, a także przedszkola, szkoła podstawowa oraz punkty gastronomiczne. Warto w tym miejscu podkreślić, że lokalizacja zapewnia znakomity dojazd do autostrady A4 oraz lotniska. Serdecznie zapraszam na prezentację luksusowej rezydencji na sprzedaż. Służymy pomocą i doradztwem w pozyskaniu kredytu.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (198-1393)

Kontakt:
e-mail: e.kawa@wgn.pl
Tel. +48 533 402 362