nowoczesny, prestiżowy salon w luksusowej rezydencji do sprzedaży Ostrów Wielkopolski

Rezydencja na sprzedaż Ostrów Wielkopolski

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 362,69 metra kwadratowego w Ostrowie Wielkopolskim (wielkopolskie) za 1 mln złotych na sprzedaż. Niezwykle atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 2 757 zł.
Luksusowa rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej z 2013 roku. 7 pokoi. 2 kondygnacje. Działka rozciąga się na powierzchni 1009 metrów kwadratowych. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży przygotowana do wprowadzenia się nowych właścicieli.

Znakomita lokalizacja z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z dogodnym dojazdem to kolejna z długiej listy zalet tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Nieopodal znajdują się dyskonty znanej sieci, szkoła, przedszkole oraz rozległe tereny zielone. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się zadbanym wnętrzem, wysokim standardem, najlepszej klasy materiałami wykończeniowymi, a także starannie i nietuzinkowo wykończonymi pomieszczeniami.

Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
PARTER:
– salon
– taras
– kuchnia
– jadalnia
– hol
– wc
– wiatrołap
– 3 sypialnie
– garderoba
– łazienka
– pralnio-suszarnia
– kotłownia
– piwnica
– dwustanowiskowy garaż
PODDASZE:
– gabinet
– pokój gościnny
– łazienka
– pokój rekreacyjny.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyposażona w szereg nowoczesnych rozwiązań technologicznych, jak na przykład centralny odkurzacz, uzdatniacz wody, instalacja alarmowa, instalacja monitoringu TV, wideofon, centralnie sterowane elektryczne żaluzji okiennych, automatyczne nawadnianie ogrodu, nocne oświetlenie na zewnątrz budynku etc.

Duże wrażenie robi przepiękne zadbana i zagospodarowana działka obsadzona liczną ilością krzewów i drzew oraz trawnikiem (zieleń nawadniana jest automatycznie). Wszystkie chodniki i podjazdy utwardzone kostką granitową. Serdecznie polecam tę ofertę i zapraszam na prezentację ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont luksusowej rezydencji na sprzedaż. Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Nasze atuty to przede wszystkim skuteczność i doświadczenie. Posiadamy certyfikat jakości SJ Expert wydany przez Polską Federację Rynku Nieruchomości. (020-8903)

Kontakt:
e-mail: marcin.kaczmarek@wgn.pl
Tel. +48 62 738 11 44
Tel. +48 601 829 510