przestronne wnętrze luksusowej rezydencji do sprzedaży Ostrów Wielkopolski

Rezydencja na sprzedaż Ostrów Wielkopolski

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 158 metrów kwadratowych w Ostrowie Wielkopolskim (wielkopolskie) za 585 tysięcy złotych do sprzedaży. Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 3 703 zł. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej z rynku wtórnego. 4 pokoje. 2 kondygnacje. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana do użytku w 2000 roku. Zadbana i zagospodarowana działka liczy 560 metrów kwadratowych powierzchni. Luksusowa rezydencja na sprzedaż przygotowana do wprowadzenia się nowych mieszkańców.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży znakomicie nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia, atrakcyjnej i spokojnej lokalizacji oraz najlepszej jakości materiałów wykończeniowych. Luksusowa rezydencja na sprzedaż znajduje się z dala od wielkomiejskiego zgiełku ruchliwych ulic. Wokół liczne sklepy, szkoła, przedszkole etc.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
PARTER:
– salon
– część jadalniana
– taras
– kuchnia
– wc
– pomieszczenie gospodarcze/pralnia
PODDASZE:
– 3 sypialnie
– łazienka
– hall
STRYCH:
– schowek.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyposażona m.in. w meble kuchenne ze sprzętem AGD, zabudowę w sypialni, zadaszenie nad tarasem, instalację alarmową, piec c.o. gazowy Viesmann. Dużym atutem jest również znajdujący się na działce murowany, parterowy garaż dwustanowiskowy z dwiema segmentowymi bramami garażowymi zamykanymi zdalnie.

Duże wrażenie robi także starannie wypielęgnowana i utrzymana działka obsadzona trawnikiem i krzewami ozdobnymi z oczkiem wodnym. Ogród wyposażony w automatyczne nawadnianie. Doskonała lokalizacja w cichej i spokojnej okolicy zamyka długą listę zalet tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta została popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Zapraszam na prezentację ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont luksusowej rezydencji. Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Nasze atuty to przede wszystkim skuteczność i doświadczenie. Posiadamy certyfikat jakości SJ EXPERT wydany przez Polską Federację Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (020-8926)

Kontakt:
e-mail: marcin.kaczmarek@wgn.pl
tel. +48 62 738 11 44
tel. +48 601 829 510