reprezentacyjne wejście z kolumnami do ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Piotrków Trybunalski (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Piotrków Trybunalski (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Piotrkowa Trybunalskiego (łódzkie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano jedenaście pokoi. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży przygotowana od razu do zamieszkania. Luksusowa rezydencja na sprzedaż posadowiona jest na przepięknej, 35000-metrowej działce. Rynek wtórny. Zabudowa wolno stojąca. Powierzchnia 650 metrów kwadratowych, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje tylko 7 538 zł. Cena – 4,9 mln złotych. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują najwyższego standardu, najlepszej jakości użytych materiałów wykończeniowych oraz atrakcyjnej lokalizacji. Budynek pochodzi z 1850 roku. Cena luksusowej rezydencji podlega negocjacji.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoim ogromnym potencjałem, gdyż znakomicie można ją zaadaptować pod luksusowy pensjonat albo agroturystykę. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wchodzi w skład elitarnego kompleksu zabudowań wraz z:
– malowniczym parkiem
– stajnią na 6 koni
– wybiegiem
– garażem na 2 auta
– stodołą.
Warto dodać, że zarówno park jak i luksusowa rezydencja na sprzedaż są pod opieką konserwatora zabytków.

U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko oferty aktualne. Zapraszamy. Kompleksowa i bezpłatna pomoc w wyborze kredytu hipotecznego. U nas na miejscu bezpłatnie Sprawdzisz ofertę ponad 20 banków. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-1317)

Kontakt:
e-mail: piotrkowtryb@wgn.pl